Alışveriş sepetinizde ürün yok.
RSS

Blog

Neden Biz...!
Neden Biz...!

Bizi Tercih etmeniz için çok sebep var..!

 

 

 

***  YASAL FAALİYET GARANTİSİ

       Satışını yapmakta olduğumuz ürünler, Tarım sektörüne ve çiftçilerimize hitap etmekte, sektörümüz de faaliyet gösteren tüm Şirket ve kişiler kayıt altında ve belli izinler dahilinde faaliyet göstermek zorundadırlar. Şirketimiz  Türkiye Cumhuriyeti Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından Yetkilnendirilmiş olup sahte, taklit, çalıntı , kullanımış, işlem görmüş ürünler asla almazsınız.

***  ORJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

       Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler, Üreticisi , ithalatçısı , distribütörü  tarafından sizlere kargo edilmekte dolayısı ile sahte, taklit, çalıntı , kullanımış, işlem görmüş ürünler asla almazsınız.

***  SAĞLIKLI ÜRÜN GARANTİSİ

       Satışını yapmakta olduğumuz Fide, Fidan ve tohum  çeşitleri , yasalar gereği yetkilendirilmiş fide,fidan ve tohum  üreticiliği yapan Şirketlerden tedarik edilmekte, asla  merdiven Altı, sahte, taklit, sertiifikasız , pasaportsuz, günü geçmiş, bayat, ambalaj yönetmeliğine aykırı , açık ambalajlı  ürünleri asla almazsınız.

***  GERÇEK FİYAT GARANTİSİ

      Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler, Üreticisi , ithalatçısı , distribütörü  tarafından sizlere kargo edilmekte, dolayısı ile sitede satılan ürünler bayi toptancı vs gibi  2. ve 3. Şirket ve şahıslardan temin edilmediğinden, Aynı zamanda Şirketimiz Ülke genelinde hiçbir Pazaryeri platformuna ( Gittigidiyor, Hepsiburada, N11  vs gibi)   dahil olmayarak olası ödenecek komisyonlardan muaf tutarak  en uygun ve gerçek fiyatlarla  siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz..

ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURUMLAR

       

Belgelerimiz
Belgelerimiz

                         

Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti

17 Yıllık müşteri memnuniyeti politikasının temelini “Müşteri Odaklılık” oluşturur. Müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda süreçlerimizi sürekli iyileştirir ve müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurmayı hedefleriz.

 

Müşteri memnuniyetini kalıcı kılmak için, müşteri şartlarının karşılanıp karşılanmadığı ve müşterinin değişen beklentileri ölçülüp değerlendirilerek tüm çalışanlara duyurulur, ürün geliştirme çalışmaları yapılır, sunulan ürünle ilgili en ufak memnuniyetsizlik ciddiye alınarak iyileştirme faaliyetleri gerçekleştirilir.
 

Müşterilerimizin her türlü geri bildirimi tarafımızca hediye olarak algılanır. Uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve müşteri odaklı hizmetimizle sahip olduğumuz tüm kaynakları bu geri bildirimleri “müşteri memnuniyeti“ne dönüştürmek üzere kullanırız.
 

Müşterilerimizin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebildiği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alındığı, yasal şartlara ve şirket politikamıza aykırı olmayacak şekilde değerlendirildiği, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmaması için gerekli iyileştirmelerin ve kontrollerin sürekli yapıldığı, müşteri ile olan ilişkilerinde şeffaflığı esas almış, bütün müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul etmiş, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip etmektedir.

Güvenli Ödeme
Güvenli Ödeme

 

Web siteleri üzerinden, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptığı ortak çalışmaya 3D Secure denir. 3D Secure ile yapılan ödemelerde banka ve kullanıcı ekranında, banka tarafından sunulan özel bir 3D işlem ekranı açılır ve alışveriş yapılan kredi kartının sahibinin cep telefonuna sms ile onay kodu gönderilir veya kart sahibi dışında kimsenin bilmediği özel bilgiler istenir. Bu şekilde yapılan başarılı ödeme işlemlerinde, banka herhangi olumsuz bir durumda tüm sorumluluğu üzerine alır.
 
3D Secure, çalıntı bir kredi kartı ile yapılacak alışverişleri rahatlıkla önler. Sebebi de kart sahibinin telefonuna onay sms bilgisi gönderilerek ödemenin tamamlanmasıdır.
 
 

3D sisteminin kart sahibine faydaları

  • İnternet alışverişlerinizde, 3D Secure / Verified by Visa / SecureCode, mevcut kart bilgilerinizi korur. Sisteme kayıt olmak ve kullanmak çok kolaydır.
  • Koruma: 3D Secure, mevcut kart bilgilerinizi, kendinizin belirleyeceği şifreniz ve kişisel güvenlik cümleniz ile korumaya alır.
  • Kolaylık: Sizden başka hiç kimse katılımcı internet mağazalarından sizin kartınızla alışveriş yapamaz. 3D Secure şifrenizi sadece siz bilebilirsiniz.
  • Kolay Kayıt ve Kullanım: Sisteme kayıt olmak internet uzerinden çok kolaydır. Kayıt olduktan sonra, tek yapmanız gereken ödeme sırasında şifrenizi girmek.
 
Aşağıda Örnek 3D Secure Ekranlarını Görebilirsiniz:
 
Arşiv