Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Neden Biz...!

Neden Biz...!

Bizi Tercih etmeniz için çok sebep var..!

 

 

 

***  YASAL FAALİYET GARANTİSİ

       Satışını yapmakta olduğumuz ürünler, Tarım sektörüne ve çiftçilerimize hitap etmekte, sektörümüz de faaliyet gösteren tüm Şirket ve kişiler kayıt altında ve belli izinler dahilinde faaliyet göstermek zorundadırlar. Şirketimiz  Türkiye Cumhuriyeti Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından Yetkilnendirilmiş olup sahte, taklit, çalıntı , kullanımış, işlem görmüş ürünler asla almazsınız.

***  ORJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

       Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler, Üreticisi , ithalatçısı , distribütörü  tarafından sizlere kargo edilmekte dolayısı ile sahte, taklit, çalıntı , kullanımış, işlem görmüş ürünler asla almazsınız.

***  SAĞLIKLI ÜRÜN GARANTİSİ

       Satışını yapmakta olduğumuz Fide, Fidan ve tohum  çeşitleri , yasalar gereği yetkilendirilmiş fide,fidan ve tohum  üreticiliği yapan Şirketlerden tedarik edilmekte, asla  merdiven Altı, sahte, taklit, sertiifikasız , pasaportsuz, günü geçmiş, bayat, ambalaj yönetmeliğine aykırı , açık ambalajlı  ürünleri asla almazsınız.

***  GERÇEK FİYAT GARANTİSİ

      Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler, Üreticisi , ithalatçısı , distribütörü  tarafından sizlere kargo edilmekte, dolayısı ile sitede satılan ürünler bayi toptancı vs gibi  2. ve 3. Şirket ve şahıslardan temin edilmediğinden, Aynı zamanda Şirketimiz Ülke genelinde hiçbir Pazaryeri platformuna ( Gittigidiyor, Hepsiburada, N11  vs gibi)   dahil olmayarak olası ödenecek komisyonlardan muaf tutarak  en uygun ve gerçek fiyatlarla  siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz..

ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURUMLAR

       

Arşiv