BETACUR - Şekerpancarı için Özel Organik Gübre

Marka
Ürün Kodu : 50953
Model BETACUR
200,00 TL
169,00 TL %16 İndirimliPAYLAŞ

BETACUR
İÇERİK  % w / w
ORGANİK MADDE 28
TOPLAM AZOT (N) 8
ORGANİK AZOT (N) 1
ÜRE AZOTU (N) 7
SUDA ÇÖZÜNÜR BOR (B) 0,5
SUDA ÇÖZÜNÜR MANGAN (Mn) 2
SUDA ÇÖZÜNÜR ÇİNKO (Zn) 1
Ph ARALIĞI 2,5-4,5

BETACUR şekerpancarında yaprak uygulamaları için üretilmiş özel bir gübredir.

  • İçeriğindeki bitkisel kaynaklı organik ürünlerle birlikte yüksek oranlardaki mikro elementler bulunması formulasyonu güçlendirmekte ve bitki tarafından besin elementlerinin hızlı ve aynı zamanda alınımını sağlamaktadır.
  • Şekerpancarı bor, mangan ve çinko eksikliğine karşı oldukça hassastır. Yapraktan yapılacak olan uygulamalar ile şekerpancarının ihtiyacı olan besin elementleri karşılanır.İçeriğinden dolayı diğer yumrulu bitkilerde ve meyve ağaçlarında da güvenle kullanılabilir.
  • BETACUR Şekerpancarı 3-4 yapraklı olduğu dönemde dekara 250gr 5-6 yapraklı olduğu dönemde dekara 300-350 gr olmak üzere 2 defa uygulanır.İkinci uygulama sırasında dekara 100gr BOROMIX ile birlikte yapılacak gübreleme çok daha iyi sonuçlar verecektir.
  • Uygulama gün içerisinde sabah erken saatlerde ya da akşam saatlerinde yapılmalı ve rüzgarsız olamsına dikkat edilmelidir.
  • Damla sulama ile gübreleme yapılacak ise sezonda 2 defa 2-3 lt/da dozunda uygulama yapılmalıdır.Bu gübrelemeye ek olarak şekerpancarı 4-5 yapraklı olduğu dönemde EUROSOL 5-5-40 ve DOPİNG gübrelerininde uygulaması kaliteyi arttıracaktır.

 

Not: Bu ürüne ait açıklamalar ve ürün içerikleri üretici firmanın kendisinden alınmıştır.


Benzer Ürünler