OLEOMAC SP 126 BENZİNLİ SIRT TİPİ iLAÇLAMA MAKİNESi

5,0 (0 Yorum)

Marka OLEOMAC
Ürün Kodu : tma131
Model
3.181,87 TL
2.840,96 TL %11 İndirimli

Peşin fiyata

3 taksit
PAYLAŞ

Ek Bilgi

GÜÇ

1,2 hp – 0,9 kW

SİLİNDİR HACMİ

25,4 cm³

SIVI ATIŞ DEBİSİ

8 lt/dak

MAKSİMUM BASINÇ

35 kg/cm²

SIVI ATIŞ MESAFESİ MİNİMUM

2 m

SIVI ATIŞ MESAFESİ MAKSİMUM

7.5 m

İLAÇ KAPASİTESİ

25 lt

YAKIT DEPO KAPASİTESİ

0,6 lt

AĞIRLIK

9 kg

 

T simgesi, 2 zamanlı motorları ifade eder. 2 zamanlı motorlarda, makinenin kullanım kılavuzunda belirtilmiş oranlarda yağ ve benzin karışımı hazırlanarak yakıt deposuna konur. 2 zamanlı yüksek devirli makineler için özel olarak üretilmiş, yüksek devire dayanıklı ve kaliteli 2 zamanlı yağ kullanılması gerekmektedir. Bu tip 2 zamanlı yağlar; makinenin performansını arttırır, kullanım ömrünü uzatır. Bu kriterlere sahip olmayan diğer makine yağları, direkt veya dolaylı olarak, makinenize garanti kapsamı dışında tutulan zararları verebilir.

ikon_sharpproSharpPro simgesi, profesyonel yoğun ve ağır hizmet kullanımına uygun makineler için kullanılır. Yoğun peyzaj işleri ve profesyonel tarım uygulamaları için geliştirilmiş, kullanımı ve bakımı uzmanlık gerektiren, yoğun kullanıma uygun makineler bu sınıfa girer. Bu tip makineler ağır hizmet uygulamaları geniş alan çim biçme, bağ-bahçe çapalama, ilaçlama, yabancı ot temizliği, ağaç kesme ve diğer ağır ve yoğun tarım uygulamaları işlerinde kullanılır.

SP 126 sirt pulverizatoru-1Pulverizatörde, rahat kullanımlı bir düğme basıncın maksimum 35 Bar’a kadar ayarlanabilmesini sağlar.

sirt pulverizatoru-2“Lift Starter” sayesinde pülverizatörün başlatılması oldukça kolaydır.

SP 126 sirt pulverizatoru-3Rahat kullanımlı dağıtıcı uç nebülizasyonu manuel ayarı.

SP 126 sirt pulverizatoru-4Kazara meydana gelenler de dahil olmak üzere her türlü kaçağı önleyen depo hava tahliyesi sistemi.